Jak działa Pomarańczarnia.pl

Jak łatwo wymieniać walutę? Są dwie metody.

 • A

  Zarejestruj się lub zaloguj w Pomarańczarnia.pl

  Aby wygodnie wymieniać waluty w kantorze internetowym najpierw należy się zarejestrować na stronie Pomarańczarnia.pl. Rejestracja jest darmowa. Trwa kilka minut i wymaga podania podstawowych danych niezbędnych przy dokonywaniu transakcji.

  Zarejestruj sięZapoznaj się z regulaminem serwisu
 • B

  Sprawdź aktualne kursy kantoru i wybierz walutę

  Po zarejestrowaniu należy się zalogować na stronie Pomarańczarnia.pl, przejść do zakładki „Moje konto” i skorzystać z formularza wymiany walut. Następnie wybrać interesujące nas waluty, sprawdzić ich aktualne kursy, zaznaczyć jaką kwotę chcemy wymienić i wprowadzić konta bankowe biorące udział w transakcji, lub wybrać je z listy wcześniej zdefiniowanych rachunków. W tym momencie klient może wybrać rachunek, na który ma zostać wykonany przelew zwrotny – konto własne lub obce.

 • C

  Zaakceptuj transakcję i przelej środki na konto kantoru

  • Akceptacja następuje po potwierdzeniu operacji przyciskiem „Realizacja”. W tym momencie transakcja otrzymuje status „W trakcie realizacji” i nie można już jej anulować ani cofnąć.

  • Klient otrzymuje na swój adres e-mail informację o transakcji. Następnie dokonuje przelewu środków na wskazany rachunek kantoru.

  • Podgląd wszystkich transakcji – wybranej waluty, wartości i kursu wymiany oraz statusu operacji dostępny jest w zakładce „Lista transakcji”.

  Zobacz wszystkie aktualnieobsługiwane banki
 • D

  Pieniądze dostaniesz na swoje konto lub dowolny rachunek obcy

  Środki odsyłane są w ciągu godziny po otrzymaniu przez kantor środków. Na rachunku klienta pojawią się w przeciągu godziny lub kolejnego dnia roboczego – w zależności od waluty i banku, w którym prowadzony jest rachunek klienta. W przypadku przelewów na konta zagraniczne czas oczekiwania może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

  Kantor Pomarańczarnia.pl umożliwia przelew zwrotny nie tylko na rachunek klienta, ale także dowolny rachunek obcy.

  Zobacz wszystkie aktualnieobsługiwane banki

Pobierz na telefon

Wymieniaj waluty online w każdym miejscu. Dzięki aplikacjom mobilnym możesz korzystać z kantoru online niemal wszędzie.

kantor internetowykantor onlinekantor wymiany online

Polub nas na Facebook.pl!

Pomarańczarnia to aż 25 lat historii na rynku wymiany walut w Polsce. Jesteśmy godnym zaufania partnerem.